POLISYA.TODAY

Учні Малинської дитячої школи мистецтв на обласному конкурсі вибороли 16 призових місць

З метою популяризації кращих творів українських та зарубіжних композиторів, підвищення рівня виконавської майстерності 13 березня  в м. Житомирі був проведений обласний огляд-конкурс сольного виконання учнів шкіл естетичного виховання.

Вихованці  Малинської дитячої школи мистецтв також взяли участь в огляді-конкурсі та зайняли призові місця.

 

Відділ духових та ударних інструментів:

I місце – Демедюк Олександра (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.

I місце – Ольштинський Артур (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Куліковський В.І., концертмейстер Пєтухова  Г.В.

II місце – Федоренко Інна (дерев’яні духові, старша вікова категорія) викладач Бурляй В.М., концертмейстер Мойсієнко  Н.А.

II місце – Дядя Іван (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.

II місце – Парубець Максим (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.

II місце – Васьковська Софія (дерев’яні духові, молодша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.

III місце – Маєвський Назарій (мідні духові, молодша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.

III місце – Литвиненко Софія  (дерев’яні духові, молодша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В

III місце – Козленко Євгеній  (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.

III місце – Пєтухов Назар (ударні, старша вікова категорія) викладач Пєтухов В.В., концертмейстер Пєтухова Г.В.

 

Фортепіанний відділ

Гран-прі –  Головатчин Максим (старша вікова категорія) викладач  Гловацька Н.М.

 

Народний відділ «бандура»

I місце – Єнько Софія (бандурист-інструменталіст, старша вікова категорія) викладач Майданович С.І., концертмейстер Перегуда Н.В.

місце – Степанчук Валентина (бандурист-вокаліст, старша вікова категорія) викладач Власенко Л.В.

II місце – Лосенко Олександра  (бандурист-інструменталіст, молодша вікова категорія) викладач Гузенко Т.С., концертмейстер Перегуда Н.В.

II місце – Грищенко Анастасія  (бандурист-вокаліст, молодша вікова категорія) викладач Власенко Г.М.

III місце – Олексієнко Катерина (бандурист-інструменталіст, молодша вікова категорія) викладач Гузенко Т.С., концертмейстер Перегуда Н.В.

Вітаємо переможців конкурсу!

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:
Останні новини
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
У Малинській громаді вшанували пам’ять загиблих ві...
Юні малинські художники відвідали виставку Івана М...
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
ФК "Полісся" поступився хмельницькому...
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
У Центрі культури та дозвілля відзначили футболіст...
У Малинській громаді вшановували пам’ять загиблих...
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
До уваги громадян, які працюють на підприємствах,...
У Іршанську пройшли заходи з вшанування жертв Голо...
27 листопада - День пам’яті жертв голодоморів
У Черняхові дев’ятикласникам ліцеїв презентували о...
Гендерні стереотипи в професійній сфері обговорили...