POLISYA.TODAY

Уперше в місті пройшла спартакіада дошкільнят

П’ятдесят хлопчиків і дівчаток старших груп із дитячих садків №1, №3, №6 («Теремок»), №8 («Ялинка») стали учасниками 1-ої Спартакіади серед вихованців дошкільних навчальних закладів міста Малина, яка проходила 11 грудня у ДЮСШ. Ініціатором та основним організатором спартакіади став Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

В програмі були зі стрибків у довжину, човниковий біг, метання тенісного м’ячика у вертикальну ціль. Кожна команда складалася із десяти спортсменів: п’яти хлопчиків та п’яти дівчаток.

Переможцем спартакіади стала команда ДНЗ №8 «Ялинка» (завідувач Світлана Теремта). На другому місці — ДНЗ №1 (завідувач Наталія Зарченко). На третьому — ДНЗ №3 (завідувач Надія Харченко).

У індивідуальному заліку насамперед слід відзначити дворазових призерів спартакіади Злату Дмитренко і Олександра Ружина із команди «ДНЗ №8 «Ялинка-Каштанчик»:  Злата перемогла у стрибках у довжину з місця з результатом 136 сантиметрів та була другою у човниковому бігу (13,1 секунди), а Олександр виборов срібло у стрибках (129 сантиметрів) та бронзу у човниковому бігу (13,0 секунди).

Золоту медаль виборов і Максим Грищенко із ДНЗ №3, який переміг у стрибках у довжину з місця з результатом 140 сантиметрів. У човниковому бігу золото отримали Назарій Афанас’єв  (12,7 секунди) та  Варя Дергунова (12,9 секунди) з ДНЗ «Ялинка».

Серед метальників слід відмітити Артема Романюка (ДНЗ №3) та Ольгу Шевченко (ДНЗ №1), у яких були найкращі результати.

Командам-переможцям вручили кубки, а призерів в індивідуальному заліку  нагородили медалями. Крім того, всі завідувачі дитячих садків, які взяли участь в змаганнях, відзначені подяками Малинського міського голови Олексія Шостака.