POLISYA.TODAY

Юні борчині з Малина здобули «золото» і «срібло» на чемпіонаті України в Коростені

Двоє вихованок Малинської дитячо-юнацької спортивної школи зайняли призові місця на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 2003-2004 р. н. Вікторія Слободенюк здобула перше, а Аліса Головенко – друге місце, кожна у своїй ваговій категорії.

Змагання проходять у спорткомплексі «МАЛ» сусіднього Коростеня впродовж 29 березня – 1 квітня. Про це повідомляє управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Малина, публікуючи фото з нагородження.

Зазначається, що малинські борчині стали призерками у перший же день змагань.

Вікторія Слободенюк (з наголодою на задньому плані)

Вікторія здобула золоту медаль у ваговій категорії до 50 кг. Аліса ж посіла друге місце у ваговій категорії 57 кг й водночас виконала норматив Майстра спорту України.

Аліса Головенко (з наголодою крайня зліва)

«Вітаємо спорстменок та їхнього тренера Олександра Ткачука з успішним виступом на змаганнях! Бажаємо нових здобутків та перемог! Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях та досягати успіху», – йдеться у повідомленні.

Фото з Facebook-сторінки Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Малина.

Нагадаємо: тренер-викладач відділення вільної боротьби Малинської ДЮСШ, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олександр Ткачук раніше отримав подяку від голови відділення НОК України в Житомирській області. Його відзначили за підготовку юної борчині Вікторії Слободенюк.