POLISYA.TODAY

Чотири хвилини на користь «Будівельника»

Дуже близькими були до першої в сезоні втрати очок гравці ФК «Будівельник» з Гранітного, котрі у 14-ому турі чемпіонату району з футболу приймали вдома новороб’ївську «Чайку».
За словами тренера новороб’ївців Володимира Волуйка, його підопічні дали гарний бій лідеру чемпіонату і навіть могли виграти матч, ведучи наприкінці 2:1.
— Основний час матчу закінчився нічиєю 2:2, а в додані арбітром чотири хвилини господарі таки вирвали перемогу, — каже Волуйко і додає: — Уболівальникам такий футбол дуже сподобався — побільше б подібних матчів.
Безкомпромісна гра, слід відзначити, була притаманна для всіх матчів звітного туру. Зокрема, другий в турнірі ФК «Залізничник» мав проблеми із «Каскадом Юнайтед» у Федорівці, вигравши лише завдяки кращий реалізації гольових моментів — 3:1.
З перших до останніх хвилин тримало в напрузі уболівальників сусідське дербі між пиріжківським «Стартом» та головківським «Колосом» у Пиріжках. Гості в першому таймі відкрили рахунок, а в другому пропустили гол у відповідь: господарі, для яких ця нічия принесла лише друге очко в турнірній таблиці, загалом виглядали краще, але біда пиріжківців у цьому сезоні — реалізація гольових моментів.
Лише один гол побачили глядачі в матчі «Юність» (Скурати) — «Урожай» (Українка) — 0:1. Втручання голови районної ради Миколи Савченка знадобилося, аби вирішити фінансові проблеми скуратівців — сплатити внески і таким чином продовжити виступати в чемпіонаті, але цього для звитяги виявилось недостатньо.
А от де довелося понудьгувати уболівальникам, так це на грі «Мрія» (Слобідка) — «МКДЗ» (Гранітне), у якій рахунок взагалі не було відкрито — 0:0. «Каменедробильники» фактично втратили шанс поборотися за «бронзу» чемпіонату — у «МКДЗ» зараз 17 очок, у «Мрії» — 20 і в «Чайки» — 22. Лідери — «Будівельник» і «Залізничник» — мають по 39 очок, причому в «будівельників» є гра в запасі.

У першості області серед ветеранів малинський ФК «Металург» завдяки голу Віктора Калашнікова вдома переміг 1:0 «Граніт» з Черняхова і продовжує зберігати за собою другу сходинку в турнірній таблиці.

Днем пізніше, у понеділок 24 серпня, активні представники громади Нових Вороб’їв організували традиційне спортивне свято з нагоди Дня Незалежності. Відбулось два турніри — з волейболу та футболу, участь в яких взяли молодіжні та ветеранські команди господарів, а також з Малина та Буда Вороб’їв. В обох турнірах молодість поступилася досвіду.
Так у футбольному фіналі зійшлися ветерани Малина і Нових Вороб’їв — з рахунком 2:0 перемогу святкували гості. У матчі за 3-тє місце будавороб’ївська молодь була сильнішою за нововороб’ївську — 1:0.
У турнірі з волейболу загальну перемогу теж святкували малинські ветерани.