POLISYA.TODAY

Кубок району з футболу “Весна-2016”

Футбол

Шовковський із… Скуратів

Минулої неділі матчами у Пиріжках, Головках, Чоповичах та Скуратах стартував розіграш районного кубка з футболу «Весна-2016».

Гравці пиріжківського «Старту» суперників із ФК «Луки» так і не дочекались, тож стали готуватись до чвертьфінальної зустрічі із «Урожаєм» з Українки, провівши тренувальну гру, розділившись на дві команди.

У Головках, де відбулось офіційне відкриття сезону великого футболу на Малинщині, гравці місцевого «Колосу» вчинили достойний опір «Будівельнику» із Гранітного, але все ж поступилися торішньому чемпіону з рахунком 0:1.

У «пташиному дербі» в Чоповичах місцевий «Сокіл», судячи з підсумкового рахунку 3:0 на його користь, не мав багато клопотів у матчі проти «Чайки» з Нових Вороб’їв.

А от у Скуратах футболісти місцевої «Юності» та гранітненського «МКДЗ» розіграли справжній футбольний трилер. Перший тайм скуратівці виграли 2:0. У другому вже поступалися 2:3 і лише завдяки влучному пострілу Вадима Скуратівського буквально на останніх хвилинах врятували матч — 3:3 в основний час. У серії післяматчевих пенальті настав зірковий час нападника «Юності» Вадима Шереха, котрий через травму основного воротаря змушений був стати у ворота. І повторив подвиг голкіпера збірної України Олександра Шовковського, завдяки якому українці виграли серію 11-метрових з рахунком 3:0 у швейцарців на ЧС-2006 у Німеччині. Аналогічно програли «футбольну лотерею» у Скуратах і «каменедробильники», а перший із трьох реалізованих пенальті скуратівців на рахунку… Вадима Шереха.

В 1/4 фіналу «Юність» їде в Любовичі на зустріч із місцевим ФК, на «Сокіл» з нетерпінням очікує «ЄвроПак» у… Нових Вороб’ях, а «Будівельник» вдома прийматиме «Каскад Юнайтед» із Федорівки.  Ці матчі, як і гра «Старт» — «Урожай», відбудуться у неділю о 13.00. «Будівельник» та «Каскад Юнайтед» гру розпочнуть годиною пізніше.