POLISYA.TODAY

Новини з районів: фінішують районні чемпіонати та кубки

Впродовж вересня у футбольних осередках нашої області завершуються розіграші чемпіонатів та кубкових протистоянь. Пропонуємо вашій увазі добірку про призерів районних турнірів:

Визначено призерів Першої ліги Житомирського району-2021

19 вересня фінішувала Перша ліга Житомирського району з футболу сезону 2021 року.

У 12-му турі Першої ліги Житомирського району з футболу ФК «Левків» обіграв «Хімік» та став достроковим переможцем ліги, а в заключному турі 14-му турі турніру клуб із Левкова розгромив суперника (12:0) та ефектно завершив сезон із відривом у 10 пунктів від другого місця.

А от боротьба за розподіл срібла та бронзи тривала до останнього туру. Друга позиція у цьогорічного дебютанта Першої ліги Житомирського району ФК «Надія» (Гута-Юстинівка), третя сходина у ФК «Легіон» (Березівка).

Нагородження призерів Першої ліги району відбулося одразу після завершення всіх матчів ліги у селі Глибочиця. Голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка привітав усіх учасників із проведеним сезоном, вручив нагороди призерам та побажав командам вдалого виступу в Кубку району.

У Радомишлі фінішував чемпіонат ОТГ з футболу

19 вересня завершився Відкритий Чемпіонат Радомишльської територіальної громади з футболу сезону 2021 року. Переможцем чемпіонату стала ФК «Полісся-3» (Ставки), другі – «Лісовод-ДЮСШ» (Радомишль) , бронзу виборов ФК «Фортуна» (Забілоччя).

Також 17 вересня у Радомишлі завершився турнір пам`яті загиблих Героїв АТО Радомишльщини за підтримки Федерації Футболу Радомишльського району. Перемогу здобула команда ПРАТ «ПБК “РАДОМИШЛЬ».

Турнір пам’яті Героїв АТО став особливою подією у спортивному житті Радомишля. Захід пройшов на традиційно високому рівні й зібрав сильних учасників. Його проведення є символом того, що солдатський подвиг живе в серцях наших спортсменів.

У Малині підбили підсумки сезону-2021

19 вересня підбито підсумки футбольноного сезону-2021 Малинщини. Впродовж сезону за перемогу змагалось 11 футбольних команд у двох лігах (Вища та ліга район). За результатами проведених поєдинків переможцем Ліги район став ФК «Урожай» (Українка), друге місце у ФК «Старт» (Пиріжки), а треті – ФК «Юність» (Скурати). Кращим гравцем турніру визнано Вадима Шереха (ФК «Юність»), кращий бомбардир – Максим Науменко (ФК «Урожай»).

У Вищій лізі перемога у ФК «Будівельник» (Гранітне), срібло змагань у ФК «Євро Пак» (Нові Вороб’ї), бронзу ліги забрали гравці ФК «Колос» (Головки). Нагороджено у номінаціях «Кращий гравець» – Володимира Сотніченка (ФК «Євро Пак»), «Кращий бомбардир» – Сергія Чаплінського (ФК «Будівельник»).

У номінації «Золотий м’яч» нагороду отримав Юрій Рихальський. Арбітрів, асистентів арбітрів та інспекторів відзначено подяками Малинської міської ради за професіоналізм.

«Спартак-Ветеран» – переможець турніру пам’яті Якова Батюка

19 вересня у селі Рижани Хорошівського району відбувся IV турнір з міні-футболу на кубок імені Героя Радянського Союзу Якова Петровича Батюка.

Взяли участь у турнірі команда «Купол-13» 95-ї ОДШБ і ветеранські колективи «Іскоростень» (м. Коростень), «Спартак-Ветеран» (смт Хорошів), «Дружба» (с. Рижани). У запеклій боротьбі головний трофей виборола команда «Спартак-Ветеран».

У Романові відбулися сільські спортивні ігри

18 вересня на стадіоні Романівської ДЮСШ за підтримки Романівської районної асоціації футболу змаганнями з міні-футболу стартували сільські спортивні ігри Житомирщини серед ветеранів пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Миколайовича Дідовця. Змагання урочисто відкрив голова Романівської ОТГ Володимир Савченко.

До участі в турнірі заявились команди Пулинської, Курненської, Краснопільської та Романівської ОТГ, граючи за круговою системою команди визначали переможця. Перше місце у господарів – Романівської ОТГ, ветерани Пулинської селищної ради посіли друге місце.