POLISYA.TODAY

Малинська борчиня Єлизавета Кулаківська стала чемпіонкою України

Юна борчиня з Малина Єлизавета Кулаківська виборола першість на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток. Він проходив 15-18 березня у Полтаві.

Вихованка Малинської дитячо-юнацької спортивної школи, зокрема тренера Олексія Федорчука, привезла додому ще одне «золото». Про це інформує пресслужба мерії у Facebook.

Зокрема, майстриня спорту України з вільної боротьби здобула перше місце за результатами чемпіонату, змагаючись у ваговій категорії до 46 кг.

Єлизавета Кулаківська (в центрі) / Фото з Facebook-сторінки Малинської міськради

Для Єлизавети це – «зелене світло» на Чемпіонат Європи, який відбудеться червні в місті Тірана (Албанія).

«Для Лізи та й усієї нашої борцівської спільноти – це дуже гарний початок спортивного року. Хай же він буде щедрим на нові спортивні сходинки та високі відзнаки!» – зазначили в мерії.

Вітаємо юну борчиню та її тренера з новим спортивним здобутком!

Нагадаємо: торік у листопаді Єлизавета Кулаківська здобула першість на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток U-17. Для дівчини це була шоста золота медаль із українських чемпіонатів.