POLISYA.TODAY

Радомишльські велогонщики посіли призові місця на чемпіонаті України

26 жовтня 2021-р розпочався чемпіонат України з велоспорту на треку серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат.

Про цю подію Полісся Today стало відомо з особистої в фейсбук сторінки Руслан Пархоменка

Житомирську область на змаганнях представляють вихованці Радомишльської ДЮСШ, ОШВСМ та КДЮСШ "Колос": Шевченко Данііл, Харковець Євген, Райківська Марія та Цибульська Марина.

У перший день змагань відбулася гонка гіт 500 м. Шевченко Даніїл здобув 4-місце, Харковець Євген отримав 12-місце, Райківська Марія зайняла 2 місце.

У другий змагальний день в індивідуальній гонці переслідування на 2 км.Шевченко Даніїл посів 3 місце з покращенням особистого результату (2-хв.21-сек.), Харковець Євген посів 8 місце з покращенням результату (2-хв.25-сек.), Райківська Марія зайняла 3-місце (2.58.).

У груповій гонці серед молодших дівчат вихованка КДЮСШ «Колос» Цибульська Марина посіла 3 місце,а Райківська Марія була четвертою. Змагання продовжуються, вболіваємо за наших спортсменів.

Раніше Полісся Today писав, що в громаді відбулася Першість Радомишля з футзалу серед юнаків