POLISYA.TODAY

Радомишльські спортсмени показали вражаючий результат на змаганнях у Львові

Спортсмени Радомишльської ДЮСШ на Чемпіонаті України у місті Львові показали майстерність та гарні результати.

У Львові завершився черговий Чемпіонат України, його разу змагались у олімпійських номерах програми (юнаки, дівчата, молодші юнаки і молодші дівчата). Радомишльську ДЮСШ представляли шестеро велосипедистів, ви їх уже знаєте, вони знову показали класні результати.

В перший і другий день змагались у командних перегонах переслідування і олімпійському спринті: Райківська Маша Ляпунов Кіріл і 5-м. в спринті Старовойтов Дмитро Калініченко Іван та Грищенко Микола вперше на треку, але змогли справитись зі страхом і емоціями посіли 5 та 7 місця в цих перегонах, бажаємо їм успіхів у наступних стартах; Петрович Поліна.

У наступні дні змагались у спринті та омніумі (4 різновиди групових перегонах за результатом яких виявляють призерів і переможця)

У спринті: Райківська Маша Старовойтов Дмитро - 9-місце, Калініченко Іван - 12-місце Петрович Поліна - 4-місце

В омніумі: Старовойтов Дмитро Петрович Поліна - 7-місце

Змагання на треку завжди тяжкі багато в чому нові, але завжди повчальні!

Отож бажаємо нашим юним спортсменам нових перемог і гарних нагород!

Дякуємо всім батькам за підтримку, особливо Калініченко Володимиру за постійну допомогу та розуміння також директору Радомишльської ДЮСШ і звісно нашим ЗСУ за можливість змагатись у такий час, майбутнє за сильними і розумними Спортсменів готують тренери Пархоменко Руслан, Міщенко Володимир та Кухар Віталій.