POLISYA.TODAY

Син уродженця Малина став чемпіоном міжнародного турніру з боксу

Нещодавно відбувся Міжнародний боксерський турнір класу «А» «14-трофей в Подгориці». Серед 15 країн-учасниць участь в турнірі брала і команда Ізраїлю, спортсмени якої вибороли дві золоті, одну срібну та чотири бронзові медалі. У складі збірної був і Ян Зак — син уродженця Малина Геннадія Зака, який ось вже близько 20 років живе в Ізраїлі. У Чорногорії Ян завоював золоту медаль, перемігши представників Угорщини, Албанії та Франції у ваговій категорії 75 кілограмів.

Попереду в талановитого боксера підготовка до участі в чемпіонаті Європі в Туреччині, який відбудеться у жовтні цього року.

Зазначимо, що Ян почав займатися боксом ще з шести років. За цей час він досяг неабияких успіхів у цьому виді спорту. Так, на сьогоднішній день він є шестикратним чемпіоном Ізраїлю з боксу в різних вагових категоріях, а також призером чемпіонату Європи серед школярів в Угорщині та учасником чотирьох міжнародних турнірів. Ян успішно поєднує навчання з заняттям боксом, навчаючись в 11 класі для здібних дітей.

Отож, побажаємо спортсмену подальших успіхів.