олімпіада срібний призер українець

Усі новини
25/08 11:42
На Житомирщину повернулася призерка олімпійських ігор Анастасія Четверікова
Із 23 липня по 08 серпня вся увага людства була прикута до столиці Японії Токіо, де проходили чергові XXXII олімпійські ігри. Олімпійці України здобули 19 медалей і за їх кількістю посіли 16 місце. На минулих іграх збірна України спромоглася вибороти 11 нагород. Прикрасою олімпіади стала перемога у фіналі з греко-римської боротьби нашого борця Жана Беленюка. З великим напруженням спостерігав за...
08/08 20:58
Українець Сергій Куліш на олімпійському п'єдесталі пошани!
Сергій Куліш: "Олімпійська медаль дуже багато для мене значить" Одразу після чудового виступу на Олімпійських іграх в Ріо наш новоспечений срібний призер Ігор-2016 зі стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів Сергій Куліш розповів прес-службі Національного олімпійського комітету України, як це опинитися в олімпійському фіналі та посісти місце на п’єдесталі пошани найголовнішого старту...