призерка

Усі новини
25/08 11:42
На Житомирщину повернулася призерка олімпійських ігор Анастасія Четверікова
Із 23 липня по 08 серпня вся увага людства була прикута до столиці Японії Токіо, де проходили чергові XXXII олімпійські ігри. Олімпійці України здобули 19 медалей і за їх кількістю посіли 16 місце. На минулих іграх збірна України спромоглася вибороти 11 нагород. Прикрасою олімпіади стала перемога у фіналі з греко-римської боротьби нашого борця Жана Беленюка. З великим напруженням спостерігав за...
14/01 14:59
Коростенська спортсменка виборола бронзу на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики
10 січня у Києві відбулись XXV Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти". Коростень на змаганнях представляла вихованка відділення легкої атлетики міської ДЮСШ Марія Швед (тренер Віктора Медведчук). За результатами змагань, спортсменка, долаючи дистанцію 5000 м зі спортивної ходьби, посіла третю сходинку п’єдесталу. За матеріалами korosten.today...