POLISYA.TODAY

Малинець Віталій Філоненко: "Найбільша моя нагорода – це золота медаль сина"

Віталій та Ярослав Філоненки з Малина стали переможцями на 12-му відкритому чемпіонаті України з пауерліфтингу, організованому WPAU. На цих змаганнях, що відбулися 10-11 червня у Луцьку, Віталій Філоненко здобув шість золотих медалей, а його восьмирічний син Ярослав отримав свою першу золоту нагороду.

Читайте на тему: Тато і син з Малина вибороли золоті медалі Чемпіонату України із пауерліфтингу

У змаганнях взяли участь 89 учасників, які змагалися у різних дисциплінах, таких як жим лежачи, станова тяга, присідання зі штангою та підйом штанги на біцепси.

"Наразі мені виповнилося 59 років, і я беру участь у ваговій категорії до 100 кілограмів", - поділився Віталій. "Я виграв шість золотих медалей у різних категоріях. Але головна перемога для мене - це те, що мій син, якому виповнилося вісім років, також здобув золоту медаль".

Ярослав взяв участь у чемпіонаті вперше і став наймолодшим учасником змагань. Він отримав свою першу золоту медаль у ваговій категорії до 40 кілограмів. Віталій розповів, що Ярослав займається тренуваннями в спортивному залі з трьох років.

"Займається у вигляді гри для себе, – каже Віталій, – його ніхто не примушує. В нього є гарний приклад. І завжди, коли тато їде на тренування, він проситься: можна я з вами? Будь-ласка".

На фото чемпіон з Малина Віталій Філоненко

Ярослав, якому восьмий рік, поділився, що його улюблені вправи включають підйом штанг, гирю та станову тягу.

Юний чемпіон з Малин Ярослав Філоненко

Віталій Філоненко має професійну освіту в галузі ветеринарної медицини і працює лікарем-ветеринаром в Малинському управлінні Держпродспоживслужби. Він займається спортом протягом 15 років і вільний час віддає тренуванням людей, які бажають досягти успіху у пауерліфтингу. Віталій мріє про участь у міжнародних змаганнях після завершення своєї кар'єри у ветеринарній галузі.