POLISYA.TODAY

Малинські борці посіли призові місця на «Кроці до Олімпу»

22-23 грудня у Малинський ДЮСШ імені Йосипа Кульчицького проходив шостий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи заслуженого майстра спорту України з вільної боротьби, срібного призера ХХХ Олімпійських ігор Валерія Андрійцева.

У турнірі взяло участь більше 270 учасників з 19 областей України та гості з Білорусі з міста Мозир. Виступали юні спортсмени у 18 вагових категоріях. Переможців нагороджували директор ННУ СФБПР Ігор Малинський, заслужений тренер України Анатолій Задорожній, МСМК Юрій Білокопитий, старший тренер вільної боротьби Малинської ДЮСШ Олексій Федорчук, міський голова Олексій Шостак та його заступник Леся Сніцаренко.

Малинськи борці показали високі результати, виборовши вісім медалей. У ваговій категорії до 28 кілограм найсильнішою стала Єлизавета Кулаківська, срібною призеркою у цій же категорії — Марія Майстренко, а серед хлопців у ваговій категорії до 38 кілограм — Рувім Тагієв.

Бронзові нагороди вибороли Даниїл Краснопольський (66 кг), Роман Кулаківський (29 кг), Максим Шевченко (75 кг), Лілія Рашкевич (28 кг) та Аліса Головенко.

Також малинська команда посіла третє місце у загальнокомандному заліку. Друге місце посіла команда з Коростеня, а перше — з Хмельницького.

Щорічно рівень турніру підвищується і, можливо, наступного року він вже стане міжнародним.