POLISYA.TODAY

Рятувальник з Малина став бронзовим призером на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Малинець Олег Ковальчук здобув бронзу на Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу.

З 1 по 12 квітня у Львові відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу для усіх вікових груп та студентів вищих навчальних закладів. Захід зібрав понад 400 атлетів з 18 областей України та міста Київ. Одним із учасників був рятувальник з міста Малин, Олег Ковальчук, який представляв Житомирську область. У заключний день змагань він здобув бронзову медаль у випробуваннях серед чоловіків у ваговій категорії до 120 кг. Це було дивом для Ковальчука, як із травмою він ігнорував біль, щоб виконати вправи. Інші переможці були запеклими суперниками, але Олег вірить, що він матиме ще більше можливостей випередити їх та показати ще кращий результат. Крім бронзової медалі, Олег здобув маленьке золото за виконання вправи жиму лежачи та виконав норматив Майстра спорту України на змаганнях.

Пауерліфтинг — це силове триборство, що складається з трьох вправ: присідання, жиму лежачи та станової тяги. У кожній з цих вправ у спортсмена є три спроби. Після цього сума трьох кращих спроб у кожній вправі додається, щоб визначити переможця змагань.

Олег Ковальчук займається пауерліфтингом вже 9 років, і змагається в цьому виді спорту 4 роки. Його найкращий результат складає 825 кг у сумі трьох вправ, що перевищує норматив Майстра спорту міжнародного класу на 5 кг. Однак підтвердити його можливо лише на міжнародних змаганнях. Саме це і є у планах спортсмена. Тому вітаємо нашого рятувальника з гідним результатом та бажаємо нових перемог усюди і у всьому.