В Коростишеві відбувся мітинг-реквієм до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів
Свічу пам’яті на знак пам’яті про людей, які загинули внаслідок штучного голодомору, разом з громадськістю запалили керівник апарату райдержадміністрації Надія Кочубей та міський голова Іван Кохан. Пі...