POLISYA.TODAY

Кубок «Осінь-2016» — у «Євро-Пака»

Фінал розіграшу кубка району з футболу «Осінь-2016» відбувся минулої неділі, 6-го листопада, на стадіоні «Авангард» у Малині. У фінальному поєдинку зійшлися футболісти команд «Колос» (Головки) та «Євро-Пак» (Нові Вороб’ї).

Перші двадцять хвилин поєдинку були рівними, однак далі гра у головківців відверто не «клеїлася». Можливо, причиною цьому стала відсутність на полі центрального півзахисника «Колоса» Анд­рія Козленка. А от гравцям «Євро-Пака» рішучий переможний настрій не зіпсували навіть осінній дощ і мок­ре поле. Команда відкрила рахунок на 34-ій хвилині матчу — після розіграшу кутового. Найвправнішим у карному майданчику головківців виявився нападник нововороб’ївців Ростислав Заруцький, котрий вразив ворота суперника з двох метрів. Після перер­ви бронзові призери чемпіонату подвоїли свою перевагу — на 49-ій хвилині, знову ж таки після розіграшу кутового, Ростислав головою забив ще один гол. Остаточний рахунок матчу, 3:0 на користь своєї команди, на 57-ій хвилині встановив Олексій Конончук.

Так, обігравши чемпіонів району з футболу, футболісти «Євро-Пака» здобули кубок «Осінь-2016». Цієї суботи відбудеться нагородження команд-призерів чемпіонату. А 19-го листопада пройдуть збори представників команд із нагоди проведення першос­ті району з футзалу.

Тим часом минулої суботи, 5-го листопада, у фінальному етапі першості області з футболу гранітненський «Будівельник» із рахунком 6:0 розгромив «Автомобіліста» зі Стрибіжа Пулинського району. У «щебзаводівців» голи забили Лазаренко (3), Прокопчук (2) і Сотніченко (1). За результатом шести ігор, «Будівельник» має 14 очок і наразі очолює турнірну таблицю груп­и «північ» першості області.